תיאום נסיעת מבחן

חוות דעת - קיה סיד

הדור החדש של קיה סיד הוא אירופאי יותר מקודמו. זה לא רק בגלל שהמכונית מיוצרת באירופה, ונמכרת בעיקר שם - אלא בעיקר בשל התחושות שהסיד מעניקה לנהג. ראשית, העיצוב החיצוני מרשים ומקורי. תא הנוסעים קצת פחות מיוחד למראה, אבל הוא שימושי ומורכב מחומרים איכותיים. המרווח לנוסעים טוב מאוד (אם כי קיה פורטה מרווחת יותר), תא המטען גדול (אם כי גרסת הסטיישן מציעה נפח גדול יותר) ורשימת האבזור מכובדת. מנוע הבנזין מייצר הספק נאה של 135 כוחות סוס, אבל ההפתעה היא תיבת ההילוכים: רובוטית כפולת מצמדים, בדיוק כמו אצל הטובות שבאירופאיות. התוצאה היא נסיעה זריזה וגם חסכונית. קיימת גם גרסת דיזל עם תיבה ידנית, אך סביר להניח שהיא תעניין בעיקר את נהגי המוניות.
בשורה התחתונה: משפחתית אירופאית עם פרצוף קוריאני. נאה ומוצלחת.
 

מידע נוסף

בטיחות קיה סיד

קיה סיד מצוידת ב-6 כריות אוויר, בקרת יציבות אלקטרונית ומערכת פנסי LED עוקבי פניה. המכונית זכתה ב-5 כוכבים מתוך 5 במבחן הריסוק הפומבי של EuroNCAP.

מידע כללי אודות קיה סיד

זהו הדור השני של קיה סיד, אשר הוצג לראשונה בתערוכת ז'נבה 2012 והגיע לישראל בחודש מאי 2013. הדור הראשון של קיה סיד הוצגה באירופה בשנת 2007, והשיווק בארץ החל באוגוסט 2008. המכונית חולקת פלטפורמה ומכלולים עם יונדאי I30. קיה סיד מיוצרת בסלובקיה.

קטגוריה: רכב משפחתי תתי קטגוריות: משפחתיות האצ'בק

גרסאות ומחירים - קיה סיד
השוואת מכוניות

תיאום נסיעת מבחן
 
קיה סיד ‏ 1.6 בנזין רובוטית כפולת מצמדים EX
128,800 שקל
 
קיה סיד ‏ 1.6 דיזל ידני LX
134,000 שקל
 
קיה סיד ‏ 1.6 דיזל אוט' EX
138,800 שקל
הוסף

כתבות ומבחני רכב - קיה סיד

רכבים מתחרים לקיה סידרכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים