ייעוץ לפני קניית רכב 077-9-555-999
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים
הרשמה לניוזלטר
לקבלת דיוור בנושא רכב, כתבות חדשות, המלצות וטיפים.

חוות דעת - קיה סול

קיה סול הוא מיני-מיניוואן קומפקטי, בעל עיצוב ייחודי ותכנון פרקטי ושימושי. לא ברור מה הקטגוריה המדויקת אליה משתייכת המכונית: יהיו שיגידו שמדובר בקרוסאובר עירוני כמו ניסאן ג'וק או סקודה יטי, ויש שיאמרו שמדובר במיקרוואן – מתחרה לגיטימי לסיטרואן C3 פיקאסו וניסאן נוט. כך או אחרת, האופי הוא עירוני: שדה הראיה מוצלח בזכות מימד הגובה הנדיב, וכך גם מרווח הראש לנוסעים. העיצוב מקסים, מבפנים ומבחוץ, אך איכות החומרים בתא הנוסעים בינונית בלבד. מנוע הבנזין חזק וחסכוני - אך גרסת הדיזל עדיפה ממנו, על אף האבזור הדליל של גרסה זו. ארגון הרכב האמריקני בחר בקיה סול כמכונית הנוחה ביותר בעולם להסעת כלבים. שימושית, כבר אמרנו?
מידע נוסף

בטיחות קיה סול

קיה סול מצוידת ב-6 כריות אוויר ובמערכת בקרת יציבות אלקטרונית כסטנדרט. המכונית זכתה ב-5 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של איגוד EuroNCAP.

מידע כללי אודות קיה סול

קיה סול הוצגה לראשונה בתערוכת פריז בשנת 2008. בישראל היא משווקת החל מסוף שנת 2010. כמו משפחתיות אחרות של קיה, גם הסול מוצעת עם 7 שנות אחריות על המנוע ותיבת ההילוכים. בתחילת שנת 2012 עברה קיה סול מתיחת פנים, במסגרתה שודרגו מנועי הבנזין ותיבות ההילוכים וכן נוספה גרסת דיזל ידנית.

גרסאות ומחירים - קיה סול
השוואת מכוניות

 
קיה סול ‏ 1.6 בנזין אוט'
125,000 שקל
 
קיה סול ‏ 1.6 דיזל אוט'
137,000 שקל
 
קיה סול ‏ 1.6 דיזל ידני
131,000 שקל
הוסף

כתבות ומבחני רכב - קיה סול

רכבים מתחרים לקיה סולרכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים