תיאום נסיעת מבחן

חוות דעת - פורד פיאסטה

פורד פיאסטה היא בת הדודה הרחוקה של מאזדה 2. השלדה היא אותה שלדה, אך המנועים שונים וכך גם הגימור בתא הנוסעים. את אירופה שבתה הפיאסטה בסערה. הגרסה שהגיעה ארצה ב-2009 צויידה במנוע בנפח 1,400 סמ"ק, שיחד עם תיבת ההילוכים האוטומטית המיושנת היו עצלים וצמאים לדלק. בתחילת 2013 נחתה בארץ גרסה חדשה בעלת מראה אגרסיבי יותר ועם מנוע חזק יותר, בנפח 1,600 סמ"ק ועם תיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים. הפיאסטה שלאחר מתיחת הפנים מציעה צריכת דלק טובה בהרבה וביצועים מצויינים. יחד עם היתרונות הקבועים של הפיאסטה בסעיפי הנוחות וההתנהגות הדינאמית מתקבלת סופר-מיני טובה מאוד. לשלילה ניתן לציין תא מטען בינוני בגודלו ומושב אחורי מעט צפוף.
בשורה התחתונה: אחת המכוניות המובילות בקטגוריית הסופר-מיני, מומלצת בשתי הגרסאות.

מידע נוסף

בטיחות פורד פיאסטה

פורד פיאסטה זכתה לציון ריסוק מרבי של 5 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי EuroNCAP, ומצויידת ב-7 כריות אוויר. כמו כן היא מצויידת במערכת בקרת יציבות (ESP) כסטנדרט.

מידע כללי אודות פורד פיאסטה

פורד פיאסטה הנוכחית הוצגה בשנת 2008 וזכתה במקום השני בתחרות מכונית השנה האירופאית 2008. אלינו הגיעה הפיאסטה החדשה באפריל 2009, לאחר 5 שנות הפסקה: שיווקה של הפיאסטה הקודמת הופסק ב-2004. בפברואר 2013 הגיעה הגרסה החדשה של הפיאסטה לארץ לאחר שעברה מתיחת פנים.

קטגוריה: מכוניות קטנות תתי קטגוריות: סופר מיני

גרסאות ומחירים - פורד פיאסטה
השוואת מכוניות

תיאום נסיעת מבחן
 
פורד פיאסטה ‏ 1.25 ידני Ambiente
78,500 שקל
 
פורד פיאסטה ‏ 1.6 רובוטית כפולת מצמדים Trend
99,000 שקל
הוסף

כתבות ומבחני רכב - פורד פיאסטה

רכבים מתחרים לפורד פיאסטהרכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים