ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים
הרשמה לניוזלטר
לקבלת דיוור בנושא רכב, כתבות חדשות, המלצות וטיפים.
תיאום נסיעת מבחן

חוות דעת - פורד פוקוס

פורד פוקוס החדשה כבר לא עגלה. עם מנועי 1.6 המנפקים 125 כ"ס, אין שום סיבה להתלונן על מחסור בכוח. פורד פוקוס החדשה היא גם לא מכונית בזבזנית. עם תיבת הילוכים ידנית או עם תיבה רובוטית בעלת שני מצמדים, שומרת הפוקוס על צריכת דלק נמוכה למדי. פורד פוקוס החדשה היא אפילו לא מכונית משעממת. עם עיצוב אלגנטי ומודרני ואבזור נדיב, נעים מאוד לשבת בתוכה. אבל פורד פוקוס, כמו תמיד, היא מכונית ליסינג קלאסית. לא תרגישו נחשקים בתוכה, ולא תמשכו מבטים מהשכנים. אם תרצו להרגיש קצת יותר מיוחדים מעובדי ההיי-טק, קחו את פורד פוקוס עם מנוע 2.0 ליטר. מנוע זה מספק 170 כ"ס, ומעניק תמורה מעולה למחיר. לא מסתפקים בזה? רוצים פוקוס כמעט ספורטיבית? בשבילכם קיימת גרסת הטורבו הידנית, המנפקת 180 כ"ס ממריצי דופק. לפוקוס ST הנושכת יש דף דגם נפרד.

בשורה התחתונה: פורד פוקוס מאיימת על תואר המשפחתית הטובה מכולן.

מידע נוסף

בטיחות פורד פוקוס

פורד פוקוס מצוידת ב-6 כריות אוויר, מערכת עזר לזינוק בעליה (בגרסאות עם התיבה הרובוטית ובגרסת הטורבו) וביתר מערכות העזר המקובלות. פורד פוקוס השיגה ציון של 5 כוכבים מתוך 5 במבחן ריסוק פומבי של EuroNCAP.

מידע כללי אודות פורד פוקוס

זהו הדור השלישי של פורד פוקוס, אשר הושק בישראל בחודש ספטמבר 2011. הדור הראשון הושק בעולם בשנת 1998 והגיע לישראל בחודש מרץ של שנת 2000. הדור השני נחשף לראשונה בשנת 2004 והגיע לישראל במרץ 2005. לפורד פוקוס ישנה גם גרסת סטיישן שימושית - פורד פוקוס סטיישן. גרסת המיניוואן של הפוקוס, פורד C מקס, לא מיובאת לישראל.

קטגוריה: תתי קטגוריות:

גרסאות ומחירים - פורד פוקוס
השוואת מכוניות

תיאום נסיעת מבחן
הוסף

כתבות ומבחני רכב - פורד פוקוס

רכבים מתחרים לפורד פוקוסרכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים