תיאום נסיעת מבחן

חוות דעת - פורד אקספלורר

הדור החדש של פורד אקספלורר, אחד מדגמי ה-SUV הנמכרים ביותר בארה"ב, הוא עדיין רכב פנאי עצום מימדים – אבל כעת הוא אלגנטי יותר, ונראה פחות מאיים ויותר מודרני והיי-טקי. אחרי מתיחת הפנים של סוף 2015, חזרה פורד לעיצוב קצת יותר קשוח ומרובע - אבל עדיין יוקרתי. מלבד העיצוב החיצוני, גם תא הנוסעים קפץ מדרגה, והוא מכיל 7 מקומות ישיבה מרווחים ומציע שפע אבזור ופינוקים. מפרט האבזור עשיר במיוחד, וכך גם אבזור הבטיחות. המנועים העוצמתיים מספקים כוח אדיר, אבל לעוצמה יש מחיר - צריכת הדלק גבוהה מאוד. זו הסיבה שגרסת ההנעה הקדמית, החסכונית יותר, היא הגרסה המומלצת. פורד אקספלורר הוא לא רכב שטח מובהק – מרווח הגחון נמוך, והיעדר הילוך הכוח והמתלים המעודנים לא מעודדים ירידה מן הכביש. נוחות הנסיעה מצוינת.
בשורה התחתונה: פורד אקספלורר הוא רכב שדואג לפנק את הנוסעים, אבל דואג פחות לסביבה.

מידע נוסף

בטיחות פורד אקספלורר

פורד אקספלורר מצויד ב-7 כריות אוויר, בקרת יציבות אלקטרונית, מערכת אזהרה על רכב בשטח מת כולל התרעה על תנועה חוצה, מערכת לשליטה אוטומטית בזוויות הגלגול, מערכת בקרת נדנוד לנגרר, מערכת בקרת לחץ אוויר בצמיגים ועוד. הרכב לא נבחן במבחן ריסוק פומבי של EuroNCAP.

מידע כללי אודות פורד אקספלורר

זהו הדור החמישי של פורד אקספלורר, אשר הושק בשנת 2011. במהלך 2015 עבר האקספלורר מתיחת פנים מקיפה, שהגיעה לישראל בדצמבר 2015. הדור הקודם של פורד אקספלורר הושק בצפון אמריקה בשנת 2000 ועבר מתיחת פנים בשנת 2005. הדור הראשון הוצג בשנת 1990.

קטגוריה: רכב שטח תתי קטגוריות: רכבי כביש - שטח בגודל מלא

גרסאות ומחירים - פורד אקספלורר
השוואת מכוניות

תיאום נסיעת מבחן
 
פורד אקספלורר ‏ 3.5 Limited 2x4
299,500 שקל
 
פורד אקספלורר ‏ 3.5 Limited + Luxury package 2x4
329,000 שקל
 
פורד אקספלורר ‏ 3.5 Limited + Premium package 4x4
359,000 שקל
הוסף

כתבות ומבחני רכב - פורד אקספלורר

רכבים מתחרים לפורד אקספלורררכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים