תיאום נסיעת מבחן

חוות דעת - פולקסווגן שירוקו

פולקסווגן שירוקו היא מכונית קופה אופנתית עם נטיה ספורטיבית. היא מבוססת על פולקסווגן גולף מהדור השישי (הקודם), ולכן היא מרגישה גדולה ויציבה כמו מכונית משפחתית. הנתון הזה גם הופך אותה למכונית כבדה למדי. כמובן, השירוקו מתאימה למי שמוכן לוותר על הגמישות של המרכב המשפחתי - המושב האחורי של השירוקו מעט צפוף (אך מתאים בהחלט לזוג מבוגרים), תא המטען קטן יחסית ושדה הראיה לאחור מצומצם למדי. מנוע הטורבו בנפח 2.0 ליטר מציע ביצועים מעולים במחיר מעט יקר, אך ישנה אלטרנטיבה - מנוע 1.4 ליטר TSI עם ביצועים נאים בהחלט ותמורה טובה מאוד למחיר. בזכות שילוב של מגדש טורבו ומגדש על, המנוע הזה מייצר 160 כוחות סוס. התנהגות הכביש ספורטיבית ומהנה, אם כי השירוקו היא לא מכונית ספורט טהורה - לא בתגובות השלדה וההגה, ולא בחדות הביצוע.
בשורה התחתונה: מכונית קופה עם נטיה ספורטיבית, חזקה ומהירה.

מידע נוסף

בטיחות פולקסווגן שירוקו

פולקסווגן שירוקו זכתה ב-5 כוכבי בטיחות במבחן הריסוק האירופאי EuroNcap.  השירוקו מצויידת ב-6 כריות אוויר ומערכת ABS, כמו גם מערכת בקרת יציבות (ESP), סיוע בבלימת חירום (BA) ומערכת בקרת אחיזה (TCS).

מידע כללי אודות פולקסווגן שירוקו

פולקסווגן שירוקו (Scirocco) היא לא שם חדש: פולקסווגן שירוקו המקורית הוצגה בשנות ה-70, ויצור הדור השני נפסק בשנת 1992. פולקסווגן שירוקו הנוכחית היא הדור השלישי למעשה, והוצגה לראשונה כקונספט בתערוכת פריז של 2006, אשר נקרא iRoc. השיווק בישראל החל בדצמבר 2008. בשנת 2015 הגיעה השירוקו לישראל לאחר שעברה מתיחת פנים.  

קטגוריה: מכוניות ספורטיביות תתי קטגוריות: ספורט

גרסאות ומחירים - פולקסווגן שירוקו
השוואת מכוניות

תיאום נסיעת מבחן
 
פולקסווגן שירוקו ‏ 1.4
178,300 שקל
 
פולקסווגן שירוקו ‏ 2.0 GTS
208,100 שקל
הוסף

כתבות ומבחני רכב - פולקסווגן שירוקו

רכבים מתחרים לפולקסווגן שירוקורכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים