תיאום נסיעת מבחן

חוות דעת - סקודה פאביה

סקודה פאביה היא מכונית סופר מיני מתוחכמת. היא קטנה מבחוץ אך מציעה מרווח טוב מבפנים, מאובזרת וזריזה. העיצוב החיצוני שלה שמרני ורבוע, ופחות סקסי ביחס למתחרות רבות. מבפנים ניתן למצוא גם כן סביבה שמרנית, אך מאוד פרקטית בזכות שפע של תאי אחסון ואביזרים. המושב האחורי מציע מרווח נדיב לשני נוסעים, ותא המטען גדול ושימושי. למעט בגרסת ה-Active הבסיסית, סקודה פאביה מציעה מפרט אבזור עשיר מאוד, שכולל גם כמה אביזרי בטיחות יוצאי דופן. המנוע בכל הגרסאות הוא 1.2 ליטר טורבו, שמספק ביצועים מצוינים, בעיקר בגרסה האוטומטית. צריכת הדלק גם כן מצוינת, בכל הגרסאות. נוחות הנסיעה של סקודה פאביה טובה בהחלט, וכך גם בידוד הרעשים.
בשורה התחתונה: סקודה פאביה מציעה הרבה, בעיקר ברמות האבזור הגבוהות.
מידע נוסף

בטיחות סקודה פאביה

סקודה פאביה מצוידת ב-6 כריות אוויר בקרת יציבות אלקטרונית ומערכת לניטור לחץ האוויר בצמיגים. בגרסת ה-Ambition ומעלה יש גם מערכת לשמירת מרחק כולל בלימה אוטומטית, מגביל מהירות ומערכת לניטור עייפות הנהג. סקודה פאביה זכתה ב-5 כוכבים במבחן הריסוק של EuroNCAP.

מידע כללי אודות סקודה פאביה

זהו הדור השלישי של סקודה פאביה, אשר הוצג לראשונה בשנת 2014 והגיע לישראל בחודש אפריל 2015. הדור השני של סקודה פאביה הוצג לעולם בשנת 2007, ובמרץ 2010 הוצגה מתיחת פנים לפאביה, אשר כללה בין היתר שינויים עיצוביים מינוריים ושדרוג יחידות ההנעה. הדור הראשון הושק בשנת 1999.

קטגוריה: מכוניות קטנות תתי קטגוריות: סופר מיני

גרסאות ומחירים - סקודה פאביה
השוואת מכוניות

תיאום נסיעת מבחן
 
סקודה פאביה ‏ 1.2 90 כ"ס ידנית Active
79,900 שקל
 
סקודה פאביה ‏ 1.2 110 כ"ס רובוטית כפולת מצמדים ...
98,990 שקל
 
סקודה פאביה ‏ 1.2 110 כ"ס רובוטית כפולת מצמדים Style
104,990 שקל
הוסף

כתבות ומבחני רכב - סקודה פאביה

רכבים מתחרים לסקודה פאביהרכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים