ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 077-9-555-999
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים
הרשמה לניוזלטר
לקבלת דיוור בנושא רכב, כתבות חדשות, המלצות וטיפים.

חוות דעת - סיטרואן C1

סיטרואן C1 היא מכונית מיני עירונית וחסכונית. בניגוד לעבר, העיצוב של סיטרואן C1 כיום הוא שמח וססגוני. יש אפילו גרסת "קבריולה" עם גג נפתח באופן חלקי, שמכניסה עוד יותר מצב רוח ל-C1. בתוך תא הנוסעים נשמרת האווירה החיובית, ולכך תורם אבזור עשיר ובמרכזו פיצ'ר ייחודי: מערכת מולטימדיה המסוגלת להקרין את מסך הסמארטפון. המרווח לנוסעים מצומצם מאוד, במיוחד במושב האחורי, וזאת למרות שיש בסיטרואן רק 4 מושבים. כמו בדגם הקודם, גם כאן חסכו בפתחי מיזוג ובחלונות מאחור. תא המטען קטן מאוד, גם ביחס למכוניות קטנטנות מתחרות. המנוע אמנם לא חזק במיוחד, אך עם התיבה הידנית הוא מעניק תאוצות סבירות, בעיקר בתוך העיר. התיבה הרובוטית לא נעימה לפעולה והיא מחליפה הילוכים בצורה לא חלקה. עם זאת, היא מסייעת להשגת צריכת דלק נמוכה. נוחות הנסיעה לא רעה בעיר, ביחס למכוניות בגודלה של סיטרואן C1.
בשורה התחתונה: סיטרואן C1 מייצרת אווירה שמחה, אך איכות הביצוע לא תמיד גבוהה.
מידע נוסף

בטיחות סיטרואן C1

סיטרואן C1 מצוידת ב-6 כריות אוויר, חיישני לחץ אוויר בצמיגים ויתר מערכות העזר המקובלות. המכונית זכתה בציון של 4 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של איגוד EuroNCAP.

מידע כללי אודות סיטרואן C1

זהו הדור השני של סיטרואן C1, אשר הוצג באירופה בשנת 2014 והגיעה לישראל בחודש ספטמבר של אותה שנה. סיטרואן C1 היא אחות תאומה של טויוטה אייגו ופיג'ו 108. הדור הראשון של סיטרואן C1 הושק באירופה כבר בשנת 2005, אך לישראל הוא הגיע בסוף שנת שנת 2010, לאחר שעבר מתיחת פנים. הייבוא לישראל החל בחודש דצמבר 2010, אך בסוף חודש ינואר 2011 הודיע היבואן על הקפאת הייבוא של סיטרואן C1. במהלך תקופה זו נמכרו כמה מאות מכוניות. בשנת 2012 עברה המכונית מתיחת פנים נוספת, וחזרה להימכר בשוק הישראלי.

גרסאות ומחירים - סיטרואן C1
השוואת מכוניות

 
סיטרואן C1 ‏ 1.0 ידני Feel
66,990 שקל
 
סיטרואן C1 ‏ 1.0 רובוטי Feel
76,990 שקל
 
סיטרואן C1 ‏ 1.0 רובוטי גג נפתח Airscape
86,990 שקל
הוסף

כתבות ומבחני רכב - סיטרואן C1

רכבים מתחרים לסיטרואן C1רכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים