תיאום נסיעת מבחן

חוות דעת - סיאט איביזה

סיאט איביזה משתייכת למותג הצעיר והסקסי של קונצרן פולקסווגן. העיצוב מנסה להיות ספורטיבי (בעיקר בגרסאות המאובזרות), אך את הקהל הצעיר מושכת האיביזה בזכות שני יתרונות משמעותיים: מחיר רכישה נמוך וביצועים מעולים. הגרסה הידנית הבסיסית, עם מנוע 1,200 סמ"ק טורבו, מספקת ביצועים טובים מאוד - אך דווקא הגרסה עם המנוע הקטן יותר, 1,000 סמ"ק בלבד, מספקת ביצועים טובים בהרבה - וגם שומרת על צריכת דלק נמוכה. האיביזה הפכה להצלחה בזכות מחירי מבצע אטרקטיביים. ומה עוד יודעת לעשות האיביזה? נוחות הנסיעה שלה טובה, בעיקר מחוץ לעיר; התנהגות הכביש בטוחה, אם כי לא מהנה; ולמרות שהיא נראית מכונית גדולה למדי, המושב האחורי צפוף יחסית. במסגרת מתיחת הפנים של 2015, חלו שינויים קלים בלבד בעיצוב החיצוני של סיאט איביזה - אך רשימת האבזור השתדרגה משמעותית, ונוספה מערכת מולטימדיה מקורית של סיאט.
בשורה התחתונה: סיאט איביזה היא מכונית קטנה עם ביצועים מעולים ומחירים משתלמים.

מידע נוסף

בטיחות סיאט איביזה

סיאט איביזה מצוידת ב-4 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות, מערכת עזר לזינוק בעליה וחיישני לחץ אוויר בצמיגים. סיאט איביזה זכתה ב-5 מתוך 5 כוכבי ריסוק של EuroNCAP (נבחנה עם 6 כריות אוויר).

מידע כללי אודות סיאט איביזה

סיאט איביזה הושקה בשנת 2008 והגיעה לישראל שנה לאחר מכן. בשנת 2012 עברה האיביזה מתיחת פנים, שהגיעה לישראל בחודש מאי של אותה שנה. במהלך 2015 עברה האיביזה מתיחת פנים נוספת.

קטגוריה: מכוניות קטנות תתי קטגוריות: סופר מיני

גרסאות ומחירים - סיאט איביזה
השוואת מכוניות

תיאום נסיעת מבחן
 
סיאט איביזה ‏ 1.2 ידני Reference
75,200 שקל
 
סיאט איביזה ‏ 1.0 רובוטית כפולת מצמדים Style
86,100 שקל
 
סיאט איביזה ‏ 1.0 רובוטית כפולת מצמדים FR
111,900 שקל
הוסף

כתבות ומבחני רכב - סיאט איביזה

רכבים מתחרים לסיאט איביזהרכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים