תיאום נסיעת מבחן

חוות דעת - ניסאן נוט

ניסאן נוט היא מכונית קטנה עם שאיפות גדולות - נמצאת על התפר שבין סופר מיני למיקרווואן ומנסה לשלב מימדים קומפקטים עם מרווח פנימי נדיב. בדור השני שלה, ניסאן נוט נראית יותר כמו סופר מיני קונבנציונליות ופחות כמו מיקרוואן. העיצוב החיצוני עבר עידון אך המראה הקופסתי האופייני נשמר. מבפנים ברור כי הדגש בניסאן נוט הוא על שימושיות, כאשר המושב האחורי נע על מסילה ומאפשר לבחור בין הגדלה של תא המטען על חשבון מרווח הרגליים מאחור או להפך. ניסאן נוט משווקת בישראל עם מנוע 1.2 בנזין עם מגדש על המספק 98 כ"ס ותיבת הילוכים רציפה. יחידת ההנעה אינה מרגשת במיוחד, אך יחד עם מערכת "עצור וסע" מתקבלת צריכת דלק מצוינת של כ-19.6 ק"מ לליטר לפני נתוני היצרן. בנוסף למתחרות הברורות מקטגורית המיקרוואנים כמו טויוטה ספייס ורסו וסקודה רומסטר, הדור השני של ניסאן נוט ניצב גם מול מכוניות סופר מיני דוגמת הונדה ג'אז ופורד פיאסטה.
בשורה התחתונה: ניסאן נוט היא מכונית חסכונית למשפחות עירוניות

מידע נוסף

בטיחות ניסאן נוט

ניסאן נוט מצוידת ב-6 כריות אוויר, מערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים וביתר מערכות העזר המקובלות. גרסת האבזור הבכירה כוללת בנוסף מערכת התראה על סטיה מנתיב, מערכת להתראה על רכב ב"שטח מת" במראות, מערכת לזיהוי עצמים נעים ומערכת עזר לחניה. המכונית זכתה בציון של 4 מתוך 5 כוכבים במבחן הריסוק הפומבי של איגוד EuroNCAP.

מידע כללי אודות ניסאן נוט

הדור השני של ניסאן נוט הוצג לראשונה בתערוכת ג'נבה בשנת 2013, והגיע לישראל באוקטובר 2014. הדור הראשון הושק בעולם בשנת 2005.

קטגוריה: מיניוואנים תתי קטגוריות: מיקרו-ואנים

גרסאות ומחירים - ניסאן נוט
השוואת מכוניות

תיאום נסיעת מבחן
 
ניסאן נוט ‏ 1.2 Acenta
104,990 שקל
 
ניסאן נוט ‏ 1.2 Acenta Sport
109,990 שקל
 
ניסאן נוט ‏ 1.2 Acenta Plus
118,990 שקל
הוסף

כתבות ומבחני רכב - ניסאן נוט

רכבים מתחרים לניסאן נוטרכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים