תיאום נסיעת מבחן

חוות דעת - יונדאי i30

יונדאי i30 הראשונה סימלה את השדרוג העצום שעברה היצרנית הקוריאנית ואת ההשתלטות של יונדאי על טבלת המכירות הישראלית; יונדאי i30 החדשה לא תסתפק בפחות מזה. המשפחתית הקומפקטית של יונדאי מכוונת כל כולה אל הקהל האירופי. העיצוב המוחצן מרשים למראה, איכות החומרים בתא הנוסעים גבוהה מאוד והתחושה היא של מכונית איכותית ובוגרת. ה-i30 פונה אל המשפחה ומציעה עבורה תא מטען גדול יחסית, מרווח פנים נדיב (למעט מרווח הראש לנוסעים מאחור) ורמת נוחות טובה. עם זאת, ספיגת השיבושים פחות טובה ממתחרות כמו רנו פלואנס או פורד פוקוס. כיול המתלים השתפר משמעותית, מה שמביא להתנהגות כביש צפויה ובטוחה מאוד. ניתן לשלוט על ההגה החשמלי ולבחור את רמת הקשיחות שלו, אך התחושה היא מלאכותית - חובבי הנהיגה עלולים להתאכזב. המנועים חזקים, חלקים ונעימים מאוד לשימוש. עם זאת, אין להם את הכוח המתפרץ ותחושת הזריזות שיש לחלק מהמתחרות שמצוידות במנועי טורבו. יונדאי i30 לא מתבלטת באף סעיף - אבל התחושה הכוללת היא של מכונית מהרמה הגבוהה ביותר.
בשורה התחתונה: משפחתית אירופאית לכל דבר ועניין. קניה מוצלחת.

מידע נוסף

בטיחות יונדאי i30

יונדאי i30 מצויידת ב-7 כריות אוויר וביתר מערכות העזר המקובלות. המכונית זכתה בציון של 5 כוכבים במבחן הריסוק של איגוד EuroNCAP.

מידע כללי אודות יונדאי i30

זהו הדור השני של יונדאי i30, שהושק בעולם בשנת 2011 והגיע לישראל בחודש יולי 2012. הדור הראשון של המכונית הושק בעולם בשנת 2007. יונדאי i30 היא אחות תאומה של קיה סיד.

קטגוריה: רכב משפחתי תתי קטגוריות: משפחתיות האצ'בק

גרסאות ומחירים - יונדאי i30
השוואת מכוניות

תיאום נסיעת מבחן
 
יונדאי i30 ‏ 1.6 רובוטית כפולת מצמדים Premium
131,700 שקל
 
יונדאי i30 ‏ 1.4 ידני Inspire
103,500 שקל
הוסף

כתבות ומבחני רכב - יונדאי i30

רכבים מתחרים ליונדאי i30רכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים