תיאום נסיעת מבחן

חוות דעת - אופל אסטרה סטיישן

אופל אסטרה ספורט טורר, או "סטיישן" בעברית, ארוכה יותר מאחותה ההאצ'בקית בלא פחות -33 ס"מ, ומציעה נפח תא מטען גדול מאוד של 505 ליטרים. זה אולי נשמע לא מאוד מרשים, אך קחו בחשבון שזהו הנפח עד גובה המדף בתא המטען, כלומר בערך עד גובה החלונות. בפועל, אופל אסטרה סטיישן מציעה תא מטען גדול ושימושי מאוד. אופל אסטרה סטיישן חולקת את כל המכלולים שלה עם גרסת ההאצ'בק - כלומר מנוע 1.4 ליטר טורבו בנזין עם 150 כ"ס, תיבת הילוכים אוטומטית עם שישה הילוכים, תא נוסעים מעוצב, איכותי ונעים ומרווח סביר ומעלה במושב האחורי. בניגוד לדגם ההאצ'בק, האסטרה סטיישן משווקת רק ברמת גימור אחת שאינה כוללת את הבטיחות האקטיבית, אך כן מציעה די והותר אביזרי נוחות.
בשורה התחתונה: אופל אסטרה סטיישן היא הייתה ונשארה חלופה מעניינת לסטיישנים האפרוריים

מידע נוסף

בטיחות אופל אסטרה סטיישן

אופל אסטרה סטיישן מצוידת ב-6 כריות אוויר, במערכת בקרת יציבות אלקטרונית וחיישן לחץ אוויר בצמיגים. חלק מהגרסאות מקבלות גם מערך בטיחות אקטיבית. המכונית זכתה בציון של 5 כוכבים מתוך 5 במבחן הריסוק של EuroNCAP.

מידע כללי אודות אופל אסטרה סטיישן

הדור החמישי של אופל אסטרה הוצג בשנת 2015 וזכה באותה שנה בתואר "מכונית השנה האירופאית 2016". אופל אסטרה סטיישן הוצגה מספר חודשים מאוחר יותר, בסוף 2015. היא הגיעה לישראל באפריל 2016.

קטגוריה: רכב משפחתי תתי קטגוריות: משפחתיות סטיישן

גרסאות ומחירים - אופל אסטרה סטיישן
השוואת מכוניות

תיאום נסיעת מבחן
 
אופל אסטרה סטיישן ‏ 1.4 טורבו-בנזין אוטו' Enjoy
132,900 שקל
הוסף

כתבות ומבחני רכב - אופל אסטרה סטיישן

רכבים מתחרים לאופל אסטרה סטיישןרכבים נוספים לפי תקציב

  דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר מבצע צור קשר
קבל הצעות לרכבים המסומנים
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים